Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kurşun

KURŞUN

O Ses Türkiye yarışmacısı Kurşun, 'Neyse Boşver' şarkısını seslendirdi. Kurşun, sesini beğenerek kendisine dönen Murat Boz, Sibel Can ve Hadise arasından Sibel Can'ı seçerek takımına dahil oldu.

Yorumlar | 42
üye profil
kerem eken 1 yıl önce
sen eniyiin
dfe 1 yıl önce
kurşuuuuunnnnnnnnnnnn
məcidov məcid 1 yıl önce
Çok ve çol kötüydü
Bilen Utku Oğuzyiğit 1 yıl önce
Gerçekden elenmesi üzücü ve adaletsiz inşallah geri döner elenmesindeki performansı karşı rakibinin 2 katı nerede adalet !
Hüseyin Asoglu 1 yıl önce
Kurşun süper söylüyor Oyumona
Namazova Narin 1 yıl önce
Cox gozel qabiliyeti var elenmis olsada yoluna devam etmelirn
umut 1 yıl önce
bu adam yetenek sizsinize çıkmalı. o ses türkiyede güzel sesi olan yarışmacılar var ama bu adam saf yetenek.
Adim Soyadım Vixx 1 yıl önce
Hak ettiğin yerdesin
s ss 1 yıl önce
Doğru karar
yayınla editör ! 1 yıl önce
Editör sabrımızı zorluyorsun !
nuri 1 yıl önce
güzel yurdumun güzel insanlarırn ünlü sanatçılarının şarkılarına bi bakın kim nereden almış değiştirmiş Sertap erener renga renk şarkısı gibi daha çok var böyle şeyler oluyor ki ne yazık ki bizim dizilere bakın ya kore dizisi ya başkası
Seçkin Günesen 1 yıl önce
Adam gibi adam Kurşun - #Swag şarkısıyla finali ve şampiyonluğu hakediyor. Bu adam şampiyon olsun. #ŞampiyonKurşun
Derya Soylu 1 yıl önce
Kore fanatiği bir insan değilim ki zaten yaşım 21.. Kurşun'un gerçekten çok iyi olduğunu düşünmüştüm fakat şu bahsi geçen şarkıyı dinledim ve resmen yıkıldım. Sonunda türkü söylemekten başka birşey yapılıyor diye seviniyorduk sevincimizde kursağımızda kaldı. Kardeşim, bak. Böyle hırsızlıkla bir yere gelemezsin. Adını lekelemiş oldun sadece. Geleceğinde bir başarı varsa da bunu kendi ellerinle yıkmış oldun. Bilgin olsun.
vixx 1 yıl önce
kore grubunun (vixx)şarkısını çalmıştı diskalifiye olması lazım
Zozan Ceren 2 yıl önce
Yazık Ettiniz adamcağızın performans başarısına !rnayıp değil mi ? ne bu hakaretler ? nedir bu ahlak dışı ithamlar !
tarık 2 yıl önce
arkadaşlar rap te alt yapı almakta sorun yoktur çalmak olmaz çoğu beat free dir zaten ceza türk marşının üstüne yazdı sansar no1 tankurt zeo bunu herkes yapıyor rap zaten sisteme karşıdır istediği gibi kulanır
Kurşun FanTV 2 yıl önce
Toplasan en büyüğü 16 yasında olan bir genç kız topluluğunun hakaretlerini nasıl yayınlarsınız ? Bu adamın hakkı burnunuzdan gelmez mi ?
Zeynep 1 yıl önce
Daha bahsettiğiniz kitlenin yaşını bilmiyorsunuz, bilip bilmeden konuşmayınız o yüzden, 10 yaşından 40 yaşına kadar olan bir kitleden bahsediyoruz, lise, üniversite öğrencisi ya da mezun olup doktor mühendis olarak çalışan insanlara ergen muamelesi yaparak haklı çıkmaya çalışmayınız. Sıktınız artık.
kübel 1 yıl önce
1.si 20 yaşındayımrn2.vıxx grubunun bestesini kullanıp benim bestem dedi(kullanmasında sorun yoktu çoğu rapçi söz yazıp müziği başka kullanabiliyor)rn3.bunu belirten fanlara hata yapıp özür dilerim demektense özür dileme adı altında hakaret edici kelimeler kullandırn4.hadi dediğin gibi yaşı en fazla 16 olan bu fanlara bu yaşta olan birinin göstermesi gerekn olgunluk sence bu mu yani??rn
Kurşun Tv 2 yıl önce
yazık ailelerinize ki sizin insan statüsünden cıkarılmanız gerekmekte. Belki besteden kastı adamcağızın 2 sene önceki yaptığı şarkının nakarattaki ezgi ve melodik tonlamasıdır ! tek yaptığı free enstrumental kullanması ? ne yapıyosunuz siz ya ?
Zozan Ceren 2 yıl önce
Bunu tüm rap yapan kişiler enstrumental kullanarak kendi bestelerini üzerine monte edebiliyor.Siz başka bir boyut kazandırıyor ve çok büyük saygısızlık ediyorsunuz.Benim takip ettiğim kadarıyla bu Adamcağız kimseye bu altyapı benim demedi,Lütfen daha fazla seviyesizleşmeyin, yaşınız itibarı ile ileride bu yaptıklarınızdan çok utanıcaksınız.bilin ki bu adamcağız sahipsiz değil!
Arif Zozanlar 2 yıl önce
Yaşları 8*ila1 15* olan ergenlik dönemindeki genç kız kardeşlerimizin Koreli Pop Gruplarına duydukları perestliğin,senin başarını gölgeleyemeyeceğini bil kardeşim.rnSaygılarımızı sunarız,yarışmada bir aşiret arkanda yeterki SMS'e kal.
asrın 2 yıl önce
VİXX in şarkılarını çalarak bir yere gelebileceğini duşunuyosun çok yanılıyosun biz korecanlar buna izin vermeyiz merak etme hep seni izliyeceğiz kurşun o ses turkiyeden elensin !!!!! Acun ılıcalı sizin bunu gormezden gelmeneniz çok buyuk bir suç burda kaç kişi onun elenmesini istiyor eger birinci olursa çokk buyuk şeyler olucak !!
tarık 2 yıl önce
çalma falan yok rap öğren biraz altyapı alabilirsin sansarın hit em up dissi tamamen alıntı keza no1 de yaptı bunu bilmeden konuşma sen kimsinde çok büyük şeyler olcak acaba ?
Umut Develi 2 yıl önce
Birinci olmasından mı korkuyorsunuz ? ( =
Yayınla Editör ! 2 yıl önce
Siz kimsiniz ya ! Nereden bulaştınız mis gibi efendi bir adama ? rnebeveynlerinize yazık değil mi ? Algı yönetiminde başarısız oldunuz ne yazık ki ? sizin ne kadar terbiyesiz bir örgüt olduğunuz kanıtlanmıştır.
Melek 2 yıl önce
Yapmış olduğu hatayı örtbas etmek için manevi duyguları öne süren ve belirli bir kitleye olmadık hakaretler eden birinin böyle halkın sevgisini kazanmış bir yarışmada yer almasını istemediğimiz gibi, umuyorum sayın Ilıcalı yapılması gerekeni bir an önce yapar. Ve yine umuyorum ki reklamın iyisi kötüsü olmaz mantıksızlığı ile hareket edilmez. Kurşun adlı zatın yarışmacı statüsünden çıkarılması geciktirilmez. Saygılarımla.
Nehir Dalkıran 2 yıl önce
kurşun herşey aynı şarkısında vix in dainimat şarkısının alt yapısını kullanmışrn
Unknown 2 yıl önce
Sarki calan hirsiz -.-
Melis Kara 2 yıl önce
VIXX'in şarkısını benim bestem diyerek kullandı!!Diskalifiye olmalı!
Gökhan Aksu. 2 yıl önce
Kurşun her tarzda bir numara! BatıÜsküdar..
musa erkuş 2 yıl önce
Tek kelime muazzam her dalda bir numara çocukluğumdan bu yana dinliyorum kesinlikle birinci olacak Seninleyiz kurşun...
Ceren UYGAR 2 yıl önce
Lütfen şampıyon ol Lütfen !rnÇarşamba günü seyirciydim 2.tur şarkın sesin tarzın inanılmazzzz hayran olmamak elde değil
Orhan Aksar 2 yıl önce
2005-2011 arası Türkçe rap'te dinlediğimiz adam . geçirdiği rahatsızlıktan dolayı çok uzun süre üretmedi tekrar döndüğüne sevindim. Unuturmuyuz eypio ile takıldığın günleri.
EMRE KARAKAŞ 2 yıl önce
Kadir abimi 7 yaşından beri dinlerim ve şuan yaşım 23 kim nederse desin eskiden yeniye dinlemeyen bu adamı anlamaz bilmez...
Gamze Ökten 2 yıl önce
Finali görür,hem rnb hem rap hem arabesk var adamda,bu yetenkle finale çıkamazsa hayatı sorgularım.
Natalie Şahin 2 yıl önce
Yol açık olsun , çok güzel müzik
Sinan Kartay 2 yıl önce
İnanamıyorum kurşun çıkmış ,çocukluğum senin şarkılarınla geçti.Süpersin , acayip mutlu oldum ya
Ugur aksu 2 yıl önce
bu yarışmaya renk kattı
Hande Acar 2 yıl önce
Çok yetenekli , inanılmaz beğendim.Acun medya ya teşekkürler böle gizli yetenekleri bize sunduğu için.Süper bir karakter!
Abdullah Namlı 2 yıl önce
Türkiyedeki yaşayan efsanelereden, büyük rapçi ve sanatçı sevgiler saygılar kurşun
Gülşah Karat 2 yıl önce
Çok başarılı!Şu zamana dek bu programda dinlediğim en iyi rap'çi kişilik.