Sibel Can

SİBEL CAN

1 Ağustos 1970 İstanbul doğumlu Sibel Can ortaöğreniminin ardından, müzisyen olan babasının da etkisiyle sahnede olmanın hayallerini kurmaya başladı. 14 yaşındayken dansa merak salan Sibel Can, ilk olarak babası Engin Cangüre’nin yurt dışı turnesine oryantal dansçı olarak katıldı. Kulaktan kulağa yayılan ünü sayesinde Maksim Gazinosu'nda sahneye çıkmaya başladı.

Sibel Can'ın asıl niyeti ve tek hayali şarkı söylemekti. 1988 yılından itibaren Maksim Gazinoları'nda bu kez assolist olarak sahneye çıkmaya başladı. İlk albümü ‘Günah Bize’ bir ayda 750 bin satarak rekor kırdı. Can, albüm çalışmalarının yanında birçok dizide ve TV programında yer aldı.

Sanat hayatı başarılarla dolu Sibel Can’ın Engincan, Melisa ve Emir adında 3 çocuğu var.

SİBEL CAN'IN TAKIMI

SİBEL CAN HABERLERİ

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam TV8'de...O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam TV8'de...O Ses Türkiye bu akşam TV8 ekranlarındaki yerini alacak. TV8 ekranlarının sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye yeni bölümüyle TV8'de...
O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...O Ses Türkiye, bu akşam yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı yine nefes kesecek.
Hazine Gibi AlbümHazine Gibi AlbümSibel Can, ‘Galata’ ismini verdiği yeni albümünün yıllarca hatırlanacağını söylüyor.
Yeni Şarkısı Şimdiden DillerdeYeni Şarkısı Şimdiden DillerdeSibel Can, ilk kez Show TV’nin yılbaşı çekimlerinde söylediği ‘Kış Masalı’ adlı yeni şarkısını Günay’daki programında yeniden seslendirdi.
Sibel Can Popçu OlduSibel Can Popçu OlduSanatçı, Erdem Kınay'ın yeni albümü 'Proje 2'de hayranlarına sürpriz yaparak bir pop şarkısı seslendirdi.

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin