Sibel Can

SİBEL CAN

1 Ağustos 1970 İstanbul doğumlu Sibel Can ortaöğreniminin ardından, müzisyen olan babasının da etkisiyle sahnede olmanın hayallerini kurmaya başladı. 14 yaşındayken dansa merak salan Sibel Can, ilk olarak babası Engin Cangüre’nin yurt dışı turnesine oryantal dansçı olarak katıldı. Kulaktan kulağa yayılan ünü sayesinde Maksim Gazinosu'nda sahneye çıkmaya başladı.

Sibel Can'ın asıl niyeti ve tek hayali şarkı söylemekti. 1988 yılından itibaren Maksim Gazinoları'nda bu kez assolist olarak sahneye çıkmaya başladı. İlk albümü ‘Günah Bize’ bir ayda 750 bin satarak rekor kırdı. Can, albüm çalışmalarının yanında birçok dizide ve TV programında yer aldı.

Sanat hayatı başarılarla dolu Sibel Can’ın Engincan, Melisa ve Emir adında 3 çocuğu var.

SİBEL CAN'IN TAKIMI

SİBEL CAN HABERLERİ

Sibel Can'dan Alina Boz'a tam notSibel Can'dan Alina Boz'a tam notSibel Can yeni dizisinde kızı rolünü üstlenen Alina Boz’a övgüler yağdırdı.
O Ses Türkiye finali ne zaman?O Ses Türkiye finali ne zaman?O Ses Türkiye'de final için geri sayım başladı. Heyecan dolu bekleyiş pazar akşamı son bulacak. O Ses Türkiye'de şampiyon belli olacak.
O Ses Türkiye'de Hadise'nin mutluluğu...O Ses Türkiye'de Hadise'nin mutluluğu...O Ses Türkiye'de altıncı sezonunu geride bırakan Hadise finale 3 yarışmacısıyla çıkmayı başardı.
O Ses Türkiye'de finale kimler çıktı?O Ses Türkiye'de finale kimler çıktı?O Ses Türkiye'de yarı final heyecanı yaşandı. İşte O Ses Türkiye'de yarı finalde yaşananlar ve finale çıkan isimler...
O Ses Türkiye'de final heyecanıO Ses Türkiye'de final heyecanıO Ses Türkiye'de final için geri sayım başladı. Uzun maratonun sonunda jüri üyeleri ve finale kalan isimler şampiyonluk için son kez sahnede olacak.
O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...O Ses Türkiye canlı yayınla ekrana gelecek olan yeni bölümü ile bu akşam TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Çeyrek final heyecanıyla O Ses Türkiye 20.00'da TV8'de...
O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...O Ses Türkiye, bu akşam yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı yine nefes kesecek.

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin