Annesi yarışmacıyı böyle motive etti!
O Ses Türkiye'de yarışan Aydan Kahraman'ın stüdyodaki annesi, kızını bu sözlerle motive etti.

O SES TÜRKİYE JÜRİSİ

O SES TÜRKİYE HABERLERİ

O Ses Türkiye'de Taylan Bayri'nin performansıO Ses Türkiye'de Taylan Bayri'nin performansıO Ses Türkiye'de Hadise'nin takımındaki iddialı isimlerden biri olan Taylan Bayri, finalde ikinci turda yarışmaya veda etti.
O Ses Türkiye'de Hadise'nin büyük sevinci...O Ses Türkiye'de Hadise'nin büyük sevinci...O Ses Türkiye'de Hadise finalin en çok sevinen ismi oldu. Finale takımından 3 isimle çıkmayı başaran Hadise, Dodan Özer ile O Ses Türkiye şampiyonu oldu.
O Ses Türkiye'de Resul Aydemir rüzgarıO Ses Türkiye'de Resul Aydemir rüzgarıO Ses Türkiye'de Resul Aydemir, parçaları ile büyük alkış aldı. Son ikiye kadar çıkmayı başaran Resul Aydemir jüri üyelerinden de tam not aldı.
O Ses Türkiye finali reyting birincisi...O Ses Türkiye finali reyting birincisi...O Ses Türkiye final bölümü ile reyting listesinde ilk sıraya yerleşti. Milyonları ekrana kilitleyen O Ses Türkiye'de şampiyon Dodan Özer oldu.
O Ses Türkiye şampiyonu Dodan...O Ses Türkiye şampiyonu Dodan...O Ses Türkiye büyük finalinde Dodan Özer performansları ile nefesleri kesti. O Ses Türkiye büyük finalinde yaşananlar haberimizde...

O SES TÜRKİYE YORUMLARI

Gökhan Özoğuz yoğun istek üzerine sahnede!

Şerife Alkan - Lütfen aleyna bu şarkının tamamını söylesin lütfen çok beğendik

Bilge Melek Celeb - Bir Eylül Akşamında

fellah - ulanmal yıkdızı seçti seyredin programı biraz

Yıldız Tilbe'den müthiş performans! Sana Değer şarkısıyla...

Osman Öncü - Bu sezona kadar hiço ses izlemedim.Bu sezon hiç bir bölümü kaçırmıyorum.. Sebebi sensin Yldız Tilbe.....

Megan Davis - Stand By Me

Mustafa K - Helal olsun! Çok iyi okudu Türk Halk Müziğini de. Hollanda'da Türk Halk Müziği atolyesini kim kurduysa saygıyla selamlıyorum. Değerlerimizi tanıtan yücelten insanlarımız olması ne kadar güzel.

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin